آب بند کننده سنگ و نما

 
مایع آب بندی نما ساختمان مانع نفوذ مواد خارجی به داخل ساختمان می شوذد و این مایع به صورت پاششی بر روی سطوح بیرونی ساختمان استفاده میشود و مایع نانو آب بندی نما کالیمورا با استفاده از مواد نانو به ابعاد 7 نانو متر تهیه و تولید شده است مواد نانو به کار برده در محصول نانو نمایی آب بندی نما  دارای مقاومت کافی و 100 درصدی در برابر تمامی مواد خارجی به داخل ساختمان می شود
 

محصول نانو نمایی جهت آب بندی نما

مقاوم سازی و ضد آب کردن سطوح بیرونی ساختمان با نمای سنگی شامل بند کشی نمای ساختمان، پر کردن فاصله بین سنگ ها با ملات همرنگ جهت جلوگیری از نفوذ آب به سطح نما

نفوذ نم و رطوبت به داخل ساختمان باعث ایجاد مشکلات فراوانی در سطح نما و داخل سطوح ساختمانی می شود.
نفوذ رطوبت به ساختمان علاوه بر ایجاد تغییر ظاهر بر روی سطح متریال نما با عث باد کردن و تخریب نازک کاری لایه های نازک کاری داخل ساخنمان می شود که علاوه بر ایجاد هزینه های بالاسری  که بعضا خرابی ها و مشکلات عدیده ایی را به وجود می آورد. بسیار دیده شده است رطوبت نفوذ کرده به داخل ساختمان و باد کردن گچ و یا مصالح نازک کاری داخلی منجر به تخریب و کنده کاری های بسیاری برام ترمیم آن ناحیه می شود که مشکل اینجاست که مشکل بطورکامل حل نمی شود و با اولین نفوذ مجدد همان وضعیت قابل تصور خواهد بود.
بدین منظور راهکارهای بسیاری جهت آب بندی و عایق کاری نمای ساختمان ارائه شده است که یکی از اصولی ترین و کارآمد ترین و کم هزینه ترین روش ها استفاده از ماده واتر پروف نما یا محافظ نما می باشد.
واتر پروف نما یا محافظ نما ماده ایی تک جزئی است  که بصورت عمقی نفوذ می کند و تمام سوراخهای موئینه سطح بتن را اشباع می کند. محافظ نما یا واترپروف نما را می توان روی کلیه سطوح و کلیه مصالح موجود مورد استفاده برای نما اعم از بتنی، آجری، سنگهای مصنوعی، گرانیت و... اجرا نمود.

ویژگی  کیت پروف نانو نمایی

از شاخصه های بارز واترپروف نما یا محافظ نما این است که هیج گونه جلوه ویژه، براقیت و یا پوشش روی سطح ایجاد نمی کند. این محصول پس از اجرا روی سطح تا حدود 7 نانو مترنفوذ می کند و کلیه منافذ سطحی را پر می کند.
محافظ نما یا واترپروف نما بر روی انواع مصالح ساختمانی جدید و قدیم قابل اجرا می باشد و قادر است نماهای موجود را در مقابل جذب و نفوذ آب و هوازدگی محافظت کند. محافظ نما یا واترپروف نما سطوح و نمای ساختمان را در برابر شوره زدن،و کلیه عوامل مخرب محافظت می نماید.
کیت پروف نانو نمایی واترپروف نما یا محافظ نما بسیار ساده اجرا می شود و عمر بسیار طولانی دارد. محافظ نمای یا واترپروف نما مانع تنفس بتن نمی شود و همچنین در برابر مواد نمکی و چرخه های ذوب و انجماد مقاومت خوبی دارد. واتر پروف نما یا محافظ نما در برابر اشعه ماوراء بنفش (uv )مقاومت بالایی دارد و به علت خواص نانویی منحصر به فرد آن عمری برابر عمر سازه دارد.

خواص و اثرات واترپروف نما

  1. محافظ نما در برابر رطوبت و گاز های جوی مقاومت بالائی دارد.
  2. محافظ نما یا واترپروف نما در برابر تابش نور خورشید مقاومت بالائی دارد.
  3. محافظ نما یا واترپروف نما مانع تغییر رنگ سطوح اجرا شده می شود.
  4. آب بند کننده نما ماندگاری و پایایی زیادی در موضع اجرا شده دارد .
  5. عمر مفید آب بند کننده نما بسیار زیاد و تقریبا به اندازه عمر نمای سازه است.
  6. محافظ نمای ساختمان مانع تنفس بتن نمی شود.

موارد کاربرد مواد آب بندی نما

از محافظ نمای پایه حلال برای آب بندی و نفوذ ناپذیر ساختن سطوح بتن، سنگی، آجری، گچی، کاهگلی و ... استفاده می شود.
حفاظت از نمای ساختمان وظیفه اصلی واترپروف نما می باشد.
محافظ نما کاربرد ویژه و گسترده ایی برای حفاظت از آثار فرهنگی و باستانی در برابر عوامل جوی دارد.
برای نفوذ ناپذیر کردن پانل های گچی و کاهگلی می توان از محافظ نما یا واترپروف نما استفاده نمود.
آخرین ویرایش در چهارشنبه, 28 ارديبهشت 1401 ساعت 15:28

تماس با ما

دفتر مرکزی: تهران، خیابان ولی عصر، خیابان روانپور، پلاک 92، واحد 13
تلفن تماس: 22022724-021
 

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را وارد نمایید..