چسب کاشی خمیری آماده به مصرف با عملکرد وچسبندگی بالا ، جهت نصب کاشی در داخل ساختمان بر روی دیوار به روش بستر نازک به کار می رود.

جهت نصب کاشی های جاذب ،سنگ ، سنگ آنتیک و موزائیک بر روی سطوح دیواری ، سنگ ، کاشی ، گچ ، سیمان ، بتن و...

در صورت استفاده از کاشی های غیر جاذب و سرامیک حتما از روش نصب بند باز استفاده گردد.

  • سرعت و سهولت اجرا و در نتیجه کاهش هزینه های اجرایی
  • چسبندگی عالی با خواص مطلوب در مقابل آب
  • انعطاف پذیری مناسب و قابلیت ارتجاع در برابر حرکت های محدود ساختمان.

میزان مصرف نرمال : با توجه به سطح زير كار ، ميزان ناهمواري و چگونگي شيارهاي پشت كاشي ، حدود3 تا 4 كيلوگرم  براي پوشش يك متر مربع مورد نياز مي باشد.

آماده سازی سطح زیرکار : سطح زیر کار باید سالم ، صاف ، تمیز ، فاقد اثرات چربی و عاری از هرگونه گرد و غبار ، رنگ و ذرات سست باشد. لعاب کاشی قدیمی به صورت موضعی (حداقل 40%) برداشته شود.قبل از اجرا ناهمواری های سطح با استفاده از چسب بتن و ایزوپلاس سیمانی تراز گردد.سطوح دیوار های گچی ، نئوپان ، بتن سبک و ورق آزبست قبل از اجرا با ایزوپلاس اشباع گردد.

 

طریقه اجرا

چسب را توسط کاردک دندانه دار و با ضخامت 3 میلی متر روی سطح پخش کرده و اگر پشت کاشی طرحدار یا ناصاف است چسب را با کاردک بر پشت کاشی اجرا نمایید. کاشی را با اعمال فشار روی سطح نصب نموده و جهت چسبندگی بهتر در حین فشردن به آرامی در جای خود حرکت دهید. در صورت خشک شدن لایه سطحی چسب قبل از نصب کاشی مجددا کاردک کشی شود . در شرایط دما و رطوبت معمولی حداکثر زمان اجرا 20 دقیقه می باشد . حداقل 60% پشت کاشی پس از نصب باید به چسب آغشته شده باشد در غیر این صورت از کاردک با عمق شیارهای بیشتر استفاده گردد. در دمای کمتر از 5 درجه سانتیگراد استفاده نگردد. بهترین دمای خشک شدن چسب ، دمای بالاتر از 15 درجه سانتیگراد می باشد.

بندکشی: زمان بندکشی برای کاشی های نصب شده بر مقاطع جاذب آب پس از 24 ساعت و برای مقاطع فاقد جذب یا کاشی های با ابعاد بزرگ در مدت زمان طولانی تری می باشد . در حمام و سرویس های بهداشتی از مواد بندکشی ضد آب استفاده گردد.

دور از سرما و یخبندان و تابش مستقیم نور خورشید و در دمای 5+ الی 35+ درجه سانتیگراد نگهداری شود.

در صورت حفظ و نگهداری در شرایط پیشنهادی و در بسته بندی اولیه تا 12 ماه قابل استفاده می باشد.

از تماس مستقیم و دائمی این ماده با پوست جلوگیری شود .

به عنوان یک ماده شیمیایی و رعایت موارد احتیاطی برای جلوگیری از تماس با پوست یا چشم از دستکش های محافظ و عینک ایمنی استفاده شود

در صورت تماس اتفاقی با پوست یا چشم باید با آب فراوان شسته شود.

محتوای بیشتر در این بخش: « چسب بتن چسب درزگیر »

تماس با ما

دفتر مرکزی: تهران، خیابان ولی عصر، خیابان روانپور، پلاک 92، واحد 13
تلفن تماس: 22022724-021
 

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را وارد نمایید..